Ментальне здоров’я – це непомітний, але водночас головний двигун людини, що дозволяє не лише повноцінно жити, а й ефективно функціонувати у суспільстві.
Навчальний рік розпочинаємо із турботи про себе, адже за будь-яких обставин «кисневу маску спершу надягаємо на себе». Ресурсність педагога – запорука психологічного здоров’я дітей та психологічного клімату в колективі. На занятті з елементами тренінгу ” Ти як?”, яке провела практичний психолог Щербанік і.В. педагоги ДНЗ №6 ” Теремок” опановували базові навички турботи про себе. Це прості вправи, які легко використовувати в повсякденному житті. Вони допомагають впоратися з емоціями під час кризових ситуацій та покращать самопочуття. Також кожен педагог приготовив своє енергетичне освітянське смузі, компоненти якого складалися з ресурсу, який ” заряджає” ( Сон, спілкування, віра, природа, обійми,фізична активність та ін.).
Регулярне піклування про власний стан може наштовхнути на відкриття внутрішнього джерела сили, що допоможе пройти крізь складні часи. Тому дбати про своє ментальне здоров’я – така ж базова необхідність кожної людини, як і дбати про здоров’я фізичне.
Інформуємо про те, що в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, стартувала комунікаційна кампанія.
Мета кампанії – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.
У межах кампанії створено спеціальну сторінку:
http://howareu.com (howareu_program), де запропоновані контакти, посилання, поради, продукти, техніки та методики, які допоможуть піклуватися про ментальне здоров’я – своє та людей поруч.
Дізнатися більше інформації про ментальне здоров’я можна також на сторінках у соціальних мережах:
Telegram https://t.me/howareu_program